لیست موضوعات پایان نامه دکتری
به محض ثبت نام در دوره دکترا در رشته مورد علاقه خود ، اولین قدم فرمول بندی یک موضوع مناسب است که در آن در کل دوره تحقیق می کنید. برخلاف تصور عمومی ، تصمیم گیری درباره یک موضوع تحقیقاتی دشوار است و برای ۳-۴ سال متعهد به آن هستیم. چرا سخت است؟ دانشجویان غالباً علاقه خود را نسبت به موضوع بسیار دشوار یا خیلی معمولی از دست می دهند که از بررسی ادبیات موجود در مورد آن نمی توان چیز قابل توجهی ایجاد کرد یا به منابع معتبر اطلاعات و داده دسترسی ندارند.

پس از کجا می توان کمک گرفت؟
مشاوره و مشاوره متخصصان ما را در مورد موضوعات تحقیقاتی دکترا که طیف وسیعی از موضوعات را پوشش می دهد انتخاب کنید. وظیفه ما این است که شما را راهنمایی کنیم که در ابتدای دکترای خود کدام مسیر و مسیری را انتخاب کنید. ما دامنه ، ارتباط و پیچیدگی حوزه تحقیق را کشف می کنیم و سپس تحقیق می کنیم تا چنین موضوعی را توسعه دهیم که به شما در انجام یک تحقیق اصلی ، منحصر به فرد و مرتبط در یک منطقه مورد علاقه کمک کند. ما به ایجاد مباحث تحقیق و یافتن مواردی برای کاهش احتمال تکرار یا دزدی ادبی اعتقاد داریم.

تلاش خود را برای انتخاب یک موضوع تحقیق ساده کنید ، مباحث پروژه دکترای ارائه شده در زیر را ببینید و کاوش امروز را آغاز کنید:

مباحث دکترا در مدیریت استراتژیک
مباحث دکترا در مهندسی عمران
مباحث دکتری مهندسی مکانیک
مباحث دکترا در علوم کتابداری
مباحث دکترا در رفتار مصرف کننده
مباحث دکترا در بازاریابی
مباحث دکترا در تربیت بدنی
مباحث دکتری حقوق
مباحث دکترا در ادبیات انگلیسی
مباحث دکترا در اقتصاد
مباحث دکترا در امنیت وب
مباحث دکترا در مدیریت منابع انسانی
مباحث دکترا در میکروب شناسی
مباحث دکتری شیمی
مباحث دکترا در امور مالی
مباحث دکترا در تحقیقات عملیاتی
مباحث دکترا در مهندسی ساخت
مباحث دکترا در آموزش
مباحث دکترا در مدیریت

اگر شما نیز در انتخاب موضوع خود مشکل دارید ، مشکل و شرایط خود را با ما در میان بگذارید. همه مشاوران تحقیقاتی ما دارندگان دکترا در زمینه های تحقیقاتی ذکر شده در بالا هستند ، بنابراین کمک آنها در انتخاب و توسعه موضوعات معتبر پایان نامه دکتری می تواند مورد استفاده شما قرار گیرد. برای دریافت یک موضوع تحقیق سفارشی در اولین فرصت با ما در  تماس بگیرید.

انتخاب موضوع پایان نامه:

در مرحله اولیه، شما باید تمام داده ها و الزامات مربوط به انتخاب موضوع تحقیق را جمع آوری کنید. انتخاب عنوان برای نگارش پایان نامه اصلاً کار ساده ای نیست. هنگام انتخاب موضوع یا عنوان برای پایان نامه باید کمی دقت بیشتری داشته باشیم. چرا که عنوان نقش بسیار مهمی در ردیابی توجه خوانندگان دارد. این عنوان اولین بخش جذاب یک مقاله است. نیاز به تفکر جدی دارد. با توجه به این نکته، واضح است که عنوان مقاله شما مهمترین عامل تعیین کننده تعداد افرادی است که آن را خواهند خواند. عنوان پایان نامه خوب باید شامل کلمات کلیدی مورد استفاده در نسخه خطی باشد و باید ماهیت مطالعه را مشخص کند. به اصطلاحاتی فکر کنید که افراد برای جستجوی مطالعه شما استفاده می کنند و آنها را در عنوان شما قرار می دهند.

نوشتن آکادمیک یک سبک نوشتاری رسمی است که در دانشگاه ها و نشریات علمی مورد استفاده قرار می گیرد. هنگام نوشتن مقاله، مقاله تحقیقی، پروپوزال، پایان نامه یا پایان نامه، باید از سبک دانشگاهی مطابق دستورالعمل ها و قالب دانشگاه خود استفاده کنید.

ما می دانیم که شما از خدمات نگارش علمی برای پایان نامه، رساله دکتری و مقالات پژوهشی خود انتظار بالایی دارید. انتظار شما برای دریافت یک مقاله آکادمیک با قالب بندی خوب، دقیق و موثر به شیوه ای حرفه ای انجام می شود. ما با جدیت کار می کنیم تا مقالات با کیفیت بالاتر را ارائه دهیم. وقتی از مشاور برتر درخواست کمک می کنید، ممکن است مطمئن باشید که مقاله ای که دریافت می کنید با مشخصات شما و الزامات ارائه شده توسط سرپرست و دانشگاه شما مطابقت دارد

نقش ادبیات در موضوع انتخاب پایان نامه:

مرور ادبیات عبارت است از جستجو و ارزیابی ادبیات موجود در موضوع یا موضوعی که انتخاب کرده اید. این سند آخرین وضعیت مربوط به موضوع یا موضوعی را که در مورد آن می نویسید مستند می کند. مطالب منبع را به طور کامل بخوانید و در مورد هر چیزی که توجه شما را جلب می کند یادداشت کنید. درباره نویسنده تحقیق کنید، سبک و موضوعات مورد علاقه او را ببینید. عناصر طرح را بدون واگذاری توضیح دهید. نحوه تناسب کار با بقیه ژانر و بقیه کارهای آنها را طرح بندی کنید. نقل قول های قانع کننده کوتاه از نظر طول اما پر محتوا. اگر آنها نویسنده ای شناخته شده هستند، می توانید نظرات دیگر منتقدان از این اثر را مورد بحث قرار دهید. از اظهار نظر خود نترسید، اما این امر به اثبات نکات شما کمک می کند. استدلال های خود را منطقی و مختصر نگه دارید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *