۸ دلیل accepted مقاله (اکسپت)

۸ دلیل accepted مقاله (اکسپت)

سردبیران ژورنال دلیل اصلی چاپ یک نسخه خطی را فاش می کنند. در الزویر ، مسئولیت هر مدیر مسئول حفظ و توسعه مشخصات و شهرت ژورنال خود است. سردبیر همچنین مسئولیت نهایی را در مورد محتوا دارد ، اطمینان حاصل کند که با اهداف و دامنه مجله مطابقت دارد و با ارائه تحقیقات جدید و نوظهور ، تغییرات در زمینه را منعکس می کند.

در ماه سپتامبر ، Elsevier Connect مقاله ای از دکتر پیتر Thrower ، مدیر مسئول Carbon را منتشر کرد ، به نام “۸ دلیل که مقاله شما را رد کردم”. به دلیل محبوبیت مقاله ، ما با پرسیدن یک سوال مرتبط با پنج ویراستار خود پیگیری کردیم: هشت دلیل اصلی پذیرش مقاله چیست؟ همه آنها دلایل مشابهی ارائه دادند که ما در اینجا همراه با تفسیر آنها ارائه می دهیم.

۱٫ این بینش در مورد یک مسئله مهم را فراهم می کند – به عنوان مثال ، با توضیح یک واریانس گسترده هنگام پخش اعداد از میانگین یا مقدار مورد انتظار ، یا با افشای یک مشکل حل نشده که بسیاری از مردم را تحت تأثیر قرار می دهد.

۲٫ بینش برای افرادی که تصمیم می گیرند ، به ویژه تصمیمات سازمانی طولانی مدت یا در زمینه خاص ما ، تصمیمات خانوادگی ، مفید است.

۳٫ از بینش برای توسعه یک چارچوب یا نظریه استفاده می شود ، یا یک نظریه جدید و یا یک نظریه موجود.

۴- بینش س .الات مهم و جدیدی را تحریک می کند.

۵- روش های مورد استفاده برای کاوش موضوع مناسب هستند (به عنوان مثال ، جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل داده ها).

۶٫ روش های استفاده شده دقیق اجرا می شود و توضیح می دهد که چرا و چگونه داده ها نتیجه گیری را پشتیبانی می کنند.

Conn- ارتباط با کارهای قبلی در زمینه یا زمینه های دیگر برقرار شده و در خدمت شفاف سازی استدلال های مقاله است.

۸- مقاله داستان خوبی را روایت می کند ، به این معنی که بسیار خوب نوشته شده و فهم آن آسان است ، استدلال ها منطقی هستند و از نظر درونی متناقض نیستند.

کار خود را انجام دهید
در حالی که یک مقاله ممکن است “همه جعبه ها را علامت گذاری کند” ، اما سوال همه این است که “آیا اصل است؟” با استفاده روزافزون از فناوری – و چندین برنامه نرم افزاری که اکنون برای شناسایی سرقت ادبی مانند CrossCheck در دسترس است – می توان اصالت مقاله را به راحتی تعیین کرد و قبل از اینکه داوران آن را ببینند ، تشخیص داده شود. در الزویر ، بسیاری از مقالات تحت این بررسی دقیق قرار می گیرند.

در حالی که دزدی ادبی به خودی خود جرم نیست ، یک جرم اخلاقی محسوب می شود و می تواند مسئولیت نقض حق نسخه برداری را در بر داشته باشد.

در این مقاله نباید هیچ نشانه ای از دزدی ادبی یا ساختگی وجود داشته باشد. ” نتایج ، و نتایج در تضاد با یکدیگر نیستند. ”

از روشهای تحقیق متنوع استفاده کنید
دکتر پیپر ، که حدود ۵ سال پیش از آلمان به آمریکا نقل مکان کرده است ، نوع تحقیق ارسالی از نقاط مختلف جهان را بررسی می کند. وی گفت: “در حال انتقال از اروپا به آمریکا ، من می بینم که تفاوت قابل توجهی بین تولید محققان آمریکایی در مقایسه با همتایان اروپایی آنها در مقایسه با تحقیقات کمی برای مجلات خانواده من وجود دارد.” در مورد موارد ارسالی از ایالات متحده در مقایسه با ۵۰ درصد از اروپا از روش های کمی استفاده می شود.

وی گفت: “این به وضوح به من نشان می دهد که محققان اروپایی بیشتر از روشهای جایگزین برای کشف پدیده مورد علاقه استقبال می کنند.” “به جلو ، دوست دارم تعادل بیشتری در مقالات ارسالی از ایالات متحده ببینم.”

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *