نحوه نوشتن سریع مقاله: راهنمای نوشتن مقاله در آخرین لحظه

نحوه نوشتن سریع مقاله: راهنمای نوشتن مقاله در آخرین لحظه

اگر هیچ چیزی کمک نمی کند چگونه می توان مقاله نوشت
آیا دانشجویی را می شناسید که کمبود خواب نداشته باشد؟ شگفت آور است که چگونه خستگی هنگام دانشجویی به عنوان چیزی طبیعی درک می شود. شما روزها نمی خوابید زیرا امتحانات در حال نزدیک شدن هستند و مقاله بزرگی با رنگ قرمز مشخص کرده اید. آن طبیعی است؛ شما دانش آموز هستید صبر کن! نه طبیعی نیست! اگر دانشجو هستید ، به این معنی نیست که نباید زندگی داشته باشید ، اینطور نیست؟

بنابراین ، شما فقط تصمیم گرفتید هر از گاهی بخوابید. سرانجام ، شما در حال انجام کاری عادی هستید. شما یک تمرین روزانه ورزشی را شروع می کنید ، وعده های غذایی سالم را برای خود می پزید و ساعات معقولی از روز را به مطالعه اختصاص می دهید. اما ، در مورد آن مقاله چطور؟ وقتی مهلت به طور خطرناکی نزدیک شد ، شما گزینه دیگری ندارید: شما آزاد می شوید! شما شروع به جستجوی نکات مقاله نویسی می کنید که بارها و بارها همان چیزها را به شما بگوید: همیشه زودتر از موعد شروع کنید. بله ، مثل اینکه این یک گزینه است.

بیایید ببینیم در این شرایط چه گزینه هایی دارید:

می توانید کل شب را بکشید. اما ، شما باید آماده باشید تا قانون مورفی شما را تحت تأثیر قرار دهد: درست زمانی که شما باید واقعاً مثمر ثمر باشید ، به دلیل تمام استرسی که دارید نمی توانید حتی یک کلمه بنویسید.
می توانید مقاله را از سرویس مقاله نویسی آخرین لحظه سفارش دهید. ممکن است برون سپاری پروژه به یک شرکت نویسنده راه حل مورد نیاز شما باشد ، اما شما همیشه پول آن را ندارید. اگر آخر ماه باشد و کاملاً خراب شوید چه اتفاقی می افتد؟ آه خدای من! آن راه حل عالی از بین رفت و شما بیش از هر زمان دیگری احساس بدبختی می کنید.
شما می توانید راهنمای ما را با نکات کاربردی که به شما کمک می کند مقاله ای عالی در عرض چند ساعت بنویسید دنبال کنید. حالا داریم حرف می زنیم!
ذهنیت خود را تغییر دهید: مبانی نحوه نوشتن سریع مقاله
وقتی می خواهید نحوه نوشتن سریع مقاله را بفهمید ، این نکات می تواند شما را سریعتر به هدف نهایی برساند. علاوه بر این ، می توانید از روند کار لذت ببرید.

آینده موفقی را تصور کنید
شما در نوشتن این مقاله لحظه آخری فایده ای ندارید؟ سعی کنید به اهداف شغلی خود فکر کنید. می خواهید پنج سال دیگر کجا باشید؟ شما این آینده را نه یک شبه ، بلکه گام به گام به دست خواهید آورد. این فقط یک گام به آن سمت است.

آنچه می خواهید انجام دهید ، نه آنچه را که مجبورید
این یک فلسفه زندگی شگفت انگیز است که می توانید برای همه چیز در زندگی خود استفاده کنید ، نه فقط مقاله نویسی. سعی کنید این کار را کاری انجام دهید که واقعاً می خواهید آن را انجام دهید ، به جز برجسته ترین موارد ، امتیازاتی را برای خود پیدا کنید – نمرات خوب و درجه. به عنوان مثال ، شما بر مهارت نوشتن خود مسلط خواهید شد ، یک زبان را بهتر یاد خواهید گرفت ، هنگام نوشتن چیز جدیدی یاد خواهید گرفت …

اگر در نوشتن مقاله حداقل به یک چیز پی ببرید که دوست دارید ، ممکن است واقعاً بخواهید این کار را انجام دهید و از روند کار لذت ببرید.

سرانجام ، اگر هنوز نمی خواهید برای اتمام کار خود قلم رانندگی کنید ، فقط به ما بگویید: “من به کسی احتیاج دارم که سریع مقاله من را بنویسد” و ما مقاله شما را در عرض ۳ ساعت تحویل خواهیم داد. همانطور که ما در اینجا بیان می کنیم ، شما فقط باید آنچه را که می خواهید انجام دهید. پیروی از این قانون باعث خوشحالی شما می شود.

راهنمای گام به گام مقاله نویسی در آخرین لحظه
مرحله ۰: آرام باشید. نفس کشیدن!
هنگامی که می خواهید بفهمید چگونه یک مقاله دانشگاهی را خیلی سریع و بدون کمرنگ کردن کیفیت آن می نویسید ، چیزی وجود دارد که شما را در رسیدن به این هدف باز دارد: استرس. شما به شدت مضطرب هستید و اعتقاد ندارید که روند به خوبی پیش خواهد رفت. بنابراین ، شما متعهد می شوید که مقاله ای با کیفیت متوسط ​​بنویسید زیرا فکر می کنید بهترین کاری است که می توانید با زمانی که در اختیار دارید انجام دهید. صبر کن؛ شما اشتباه می کنید!

لحظه ای چشمان خود را ببندید و چند نفس عمیق و عمیق بکشید. به خود بگویید: “من می توانم این کار را انجام دهم. من می توانم این کار را انجام دهم!” این احمقانه به نظر می رسد وقتی کسی به شما می گوید این کار را انجام دهید ، اما واقعاً م worksثر است و وقتی این حرف را می زنید باید خودتان را باور کنید. شما باید با یک ذهنیت درست به این فرایند نوشتن مقاله نزدیک شوید ، بنابراین حتی سعی نکنید مرحله ۰ را رد کنید.

نتیجه نهایی را تجسم کنید: عالی خواهد بود. وقتی آرام می شوید ، فضای مورد نیاز ذهن خود را برای ایجاد ایده های تازه ایجاد می کنید. حس کنترل این امکان را برای شما فراهم می کند که به راحتی از مراحل زیر عبور کنید و باعث می شود که کل روند عملیاتی شده و مرعوب شود. اکنون که آرام و مطمئن هستید ، می توانید بیشتر پیش بروید.

مرحله ۱: تمام افکار خود را روی کاغذ فشرده کنید. طرح کلی مقاله کشنده ایجاد کنید!

آیا از معمول ترین مرحله فرایند نوشتن مقاله که دانش آموزان دوست دارند از آن بگذرند آگاه هستید؟ این طرح کلی است. آیا می دانید بزرگترین اشتباه آنها چیست؟ – پرش از طرح کلی. به نظر می رسد این اتلاف وقت باشد ، زیرا شما در حال نوشتن بخش اصلی مقاله هستید ، و سپس آن را در قالب مقاله واقعی دانشگاه گسترش می دهید. هیچ کس رئوس مطالب را نمی بیند و استاد شما آن را نمره نمی دهد. یعنی شما نیازی به آن ندارید؟ قطعا نه!

هر راهنما در مورد چگونگی نوشتن مقاله همان را به شما می گوید: با یک طرح کلی شروع کنید. دلیلی برای آن وجود دارد! شما باید از ساختار مقاله ، که هرج و مرج را در ذهن شما سازمان می دهد ، آگاه باشید. به علاوه ، نقشه برداری ذهن سرگرم کننده است!

یک کاغذ ساده بردارید و تمام ایده هایی که به ذهن شما خطور می کند را یادداشت کنید. چند نمونه مقاله را بخوانید تا الهام بگیرید.
سعی نکنید ایده ها را به عنوان احمقانه یا عالی طبقه بندی کنید. فقط آنها را یادداشت کنید.
سپس ، روند انتخاب روی صحنه خواهد آمد. آن بخش از ایده ها را مشاهده کنید و آنها را به یک طرح کلی متصل کنید. خیلی به آنها وابسته نباشید. برخی از آنها احمقانه خواهد بود بنابراین شما باید از شر آنها خلاص شوید و بر موارد سازنده تمرکز کنید.
هنگام نوشتن مقاله نقشه ذهنی تمیز تهیه کرده و ساختار آن را دنبال کنید. برای این منظور می توانید از نرم افزار نقشه برداری ذهن مانند MindMeister یا MindMup استفاده کنید.

در اینجا نمونه ای از یک نقشه ذهن ساده است که با نرم افزار آنلاین ایجاد شده است. این باید ویژگی های اساسی مقاله را نشان دهد ، بنابراین افکار شما را به صورت سازمان یافته راهنمایی می کند.

هنگامی که یک نقشه ذهنی در پیش رو دارید ، دقیقاً خواهید فهمید که برای رسیدن به چه چیزی تلاش می کنید. فرآیند نوشتن مقاله به لطف ۱۰-۱۵ دقیقه ای که در طرح مطالب اختصاص داده اید بسیار سریعتر خواهد بود.

مرحله ۲: اکنون تحقیق کنید ، بعداً بنویسید
فکر کردید برای شروع نوشتن آماده هستید؟ نه خیلی سریع! بهترین مقاله ها یک ویژگی مشترک دارند: آنها به خوبی تحقیق شده اند. کمبود وقت بهانه ای برای کمبود تحقیق نیست. استاد شما از مقاله تکراری که فقط مبتنی بر استدلال های مبهم و غیرقابل قبول شما باشد قدردانی نخواهد کرد.

نگران نباشید روند تحقیق برای مقاله دانشگاهی طولانی نمی شود. در اینجا چند نکته آورده شده است که به شما کمک می کند در کمتر از ۱۵ دقیقه تحقیق انجام دهید:

نکته مهمی که باید بخاطر بسپارید هدف نوشتن مقاله در زیر طرح مشخصی است که در ذهن دارید.
سعی کنید از Google Scholar به جای Google خوب قدیمی استفاده کنید. بیایید مثال را از نقشه ذهنی بالا بگیریم: تصور کنید در حال نوشتن مقاله در مورد گرم شدن کره زمین هستید. اگر گوگل را جستجو کنید ، برای پیدا کردن منابع معتبری که می توانید استفاده کنید ، باید حفاری عمیق کنید. شما باید سعی کنید با عبارات و کلمات کلیدی مختلف جستجو کنید ، و وقت کافی برای این کار ندارید ، بنابراین در نهایت از اولین نتایج تصادفی که به دست می آورید استفاده خواهید کرد. آنها ممکن است به شما کمک کنند برای نوشتن ایده بگیرید ، اما معلمی را که یک تحقیق کامل انجام داده اید متقاعد نمی کنند. اگر از طریق Google Scholar در وب جستجو کنید ، منابعی را می یابید که فقط با تایپ کردن گرم شدن کره زمین قابل استناد هستند.
از ویکی پدیا غافل نشوید. این یک منبع آنلاین دست کم گرفته شده است زیرا توسط کاربران قابل به روزرسانی است اما اطلاعات بسیار خوبی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید در مقاله خود استفاده کنید. این بدان معنا نیست که شما می توانید ویکی پدیا را در یک مقاله دانشگاهی ارجاع دهید. از آن برای یافتن اطلاعات موردنیاز خود استفاده کنید و سپس همان اطلاعات را در یک منبع معتبر آنلاین قرار دهید.

چطور می توانید این کار را انجام دهی؟ با بررسی نقل قول ها در صفحه ویکی پدیا. آنها به سرعت شما را به سمت تمام تحقیقات مورد نیاز سوق می دهند. تعداد کمی از این منابع را انتخاب کنید ، کتابها ، مجلات ، تحقیقات و نویسندگان را به صورت آنلاین جستجو کنید و voila – فقط در عرض چند دقیقه یک تحقیق درخشان انجام داده اید.

مرحله ۳: بنویسید همانطور که منظورتان است
صرف این واقعیت که شما مجبور به نوشتن مقاله می شوید باعث می شود از موضوع متنفر شوید ، هر چقدر هم که استاد شما تلاش کرد آن را جذاب کند. این طرز فکر اشتباه است. با تمام تمهیداتی که با رعایت سه نکته قبلی در زمینه نوشتن انجام داده اید ، شما از قبل می دانید که چگونه یک مقاله را شروع کنید و اطمینان دارید که می توانید در بازه زمانی که دارید فرآیند را اداره کنید.

اکنون ، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که خود مطالب را بنویسید.

یک جنبه واقعا جالب پیدا کنید که شما را فریب دهد تا بهترین مقاله را بنویسید. حتی خسته کننده ترین مباحث نیز جالب است. شما فقط باید آن را کشف کنید و شخصیت خود را در روند نوشتن اضافه کنید. بیایید دوباره همین مثال را بگیریم (امیدواریم از این کار خسته نشوید): گرم شدن کره زمین.
همه به نوشتن درباره موارد مشابه ادامه می دهند ، اما انتظار می رود که شما چیز دیگری ارائه دهید. می توانید اطلاعات و حقایق ارائه شده توسط دانشمندانی را که به گرم شدن کره زمین اعتقادی ندارند جستجو کنید. شما می توانید مقاله ای کاملاً سرگرم کننده بسازید و برای آنها پرونده بسازید ، اما می توانید از این ادعاها فقط برای روشن کردن موضوعی که دانش آموزان و معلمان به ندرت به آن فکر می کنند ، استفاده کنید.

مقدمه باید شگفت انگیز باشد! با استفاده از نقل قول ها یا تجربه های واقعی آن را سرگرم کنید. سپس ، آن را با یک جمله قدرتمند بپیچید و آن را مانند منظورت بنویسید!
متن مقاله باید ادله و شواهدی را ارائه دهد که بیانیه پایان نامه را ثابت کند.
سرانجام ، شما به یک نتیجه گیری برجسته نیاز دارید. این نیاز به اتصال تمام انتهای شل بدن مقاله ، بیان مجدد پایان نامه ، و پایان دادن به یک انفجار است. نتیجه گیری بخشی است که تأثیرات ماندگاری بر جای می گذارد.
در آخر خواننده باید راضی باشد ، زیرا می داند که چیز جدیدی از مقاله شما آموخته است و فقط وقت با کیفیتی را با آن می گذراند. فضای کافی برای تحقیق بیشتر بگذارید و خواننده را فریب دهید تا بیشتر به موضوع بپردازد و درباره چیزهایی که با آنها سر و کار دارید بیشتر بدانید.

هنگام نوشتن از نقل قول ها مراقبت کنید! هر زمان از منبع خاصی به عنوان الهام یا پشتیبانی از ادعاهای خود استفاده می کنید ، حتماً آن را مطابق با استاندارد استنادی که دنبال می کنید ، ارجاع دهید.
مرحله ۴: متن خود را بهینه کنید
شما باید از قرار دادن آخرین جمله نتیجه گیری در جای خود بسیار خوشحال باشید ، اما هنوز کار شما تمام نشده است! برای ویرایش و تصحیح مقاله خود حداقل نیم ساعت دیگر زمان لازم دارید. هر جمله از نظر بیانیه پایان نامه باید معنی داشته باشد و شما نمی توانید یک غلط املایی را در مقاله بگذارید. شما برای این پروژه تلاش زیادی کردید. با ارسال اولین پیش نویس نمی توانید همه چیز را خراب کنید. یک مقاله نویس هوشمند همیشه ویرایش می کند!

اصلاحاتی که قصد انجام آن را دارید. با تصحیح تصحیح هنوز شروع نکنید ؛ آن قسمت کمی بعد می آید.
آیا قطعاتی وجود دارد که متناسب با آنها نباشد؟ آنها را بیرون بیاور آیا در جریان منطقی شکاف هایی وجود دارد؟ شاید شما برخی از ادعاهای خود را با واقعیت حمایت نکردید؟ هر جا لازم بود اطلاعات مورد نیاز را اضافه کنید.
پس از اطمینان از خوب بودن ساختار کاغذ ، می توانید با تصحیح نهایی پیش بروید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *