موضوع رساله دکتری مدیریت منابع انسانی

موضوع رساله دکتری مدیریت منابع انسانی

موضوع رساله دکتری مدیریت منابع انسانی

دکترا در مدیریت منابع انسانی به درک کاملی از چگونگی عملکرد و مدیریت موثر کارکنان خود در مشاغل و سازمان ها اختصاص یافته است. دکترا در HRM با فرصت های شغلی زیادی در هر دو دانشگاه و بخش های دولتی و خصوصی مانند مشاوران منابع انسانی ، مدیران یا محققان دانشگاهی در شرکت ها و سازمان ها ارائه می شود. دوره دکترا دانش عمیق ، توانایی های شخصی و مهارت های لازم را برای فارغ التحصیلان فراهم می کند تا بتوانند به عنوان یک متخصص واجد شرایط در سازمان تبدیل شوند. هرچه زودتر به مقطع دکترا نزدیک شوید ، پایان نامه دکترای شما دشوارتر اما ضروری می شود.

پایان نامه شما باید مستقیماً به مطالعه مدیریت منابع انسانی کمک کند. چنین پایان نامه ای مبتنی بر یک تحقیق تولیدی و مرتبط با محوریت یک موضوع تحقیق قابل انجام است. در اینجا چند مبحث دکترا در مدیریت منابع انسانی برای شروع کار با تحقیق و پایان نامه خود آورده شده است:

ارزیابی عملکرد مکانیسم های رسیدگی به شکایات در سازمان های شرکتی
بررسی تأثیر سیاست های خارج از کشور در سازگاری و تعهد نگهداری خارج از کشور: مطالعه مدیریت بین المللی منابع انسانی
مطالعه ای برای ارزیابی تعادل بین زندگی و زندگی در بین زنان کارمند (متاهل) در BPOs : عوامل مخرب ، استراتژی های اتخاذ شده و توصیه ها
تأثیر شیوه های رهبری بر فرهنگ سازمانی – مطالعه ای با اشاره خاص به بخش تولید
تأثیر اخلاق بر رضایت شغلی و اشتغال کارکنان: ارزیابی عوامل و میزان پایبندی
این مباحث مرتبط هستند و برای تولید یک تز خوب همانطور که کارشناسان ما پیشنهاد می کنند نیاز به یک تحقیق کامل دارند. مباحث نه خیلی گسترده و نه خیلی باریک است و در نظم منابع انسانی و مدیریت از اهمیت برخوردار است. اگر این عناوین مورد نظر شما نیستند ، می توانید مباحث دکترا را به صورت سفارشی در HRM از طریق نوشتن ما در  درخواست کنید.

موضوع رساله دکتری در رشته های مختلف کلیک کنید.

دانلود رساله دکتری مدیریت منابع انسانی

document (9)

document (10)

document (11)

Originally posted 2023-01-04 00:45:36.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *