موضوع رساله دکتری امنیت وب

موضوع رساله دکتری امنیت وب

موضوع رساله دکتری امنیت وب

یک تحقیق اصلی و یک پایان نامه خوب نوشته شده در مورد نیاز به مدرک دکترای امنیت وب است. یک موضوع تحقیق خوب برای تحقیقات و پایان نامه ضروری است. یکی از مزایای بزرگ دکترای امنیت وب این است که به شما این آزادی داده می شود که مناطق مختلف را کاوش کنید و یک تحقیق مستقل راجع به یک موضوع مورد نظر خود انجام دهید. اما دشواری در انتخاب موضوع این است که هر یک از حوزه های ابتکاری امنیت وب ارزش بررسی و کاوش را دارند. و بنابراین بسیاری از موضوعات ، زمینه ها و موضوعات در این رشته دانش آموز را به خود جلب می کند و متحیر می کند که چه چیزی را انتخاب کند.

برای خارج شدن از معضل و دستیابی به اطمینان از علاقه خود ، متخصصان ما شرایط زیر را ارائه می دهند که یک موضوع دکترا باید آنها را برآورده کند. موضوع هنگام تحقیق باید خلا the ادبیات را پر کند ، به موضوع مربوطه بپردازد ، و باید روشهای جدیدی برای افزودن دانش جدید به مطالعه ارائه دهد. برای نشان دادن این موضوع ، مبانی دکترای زیر را در زمینه امنیت وب با رعایت معیار توضیح داده شده در بالا پیشنهاد داده ایم:

پیش بینی آسیب پذیری در برنامه های وب با استفاده از تکنیک خوشه بندی داده ها و هوش مصنوعی.
یک رویکرد یادگیری ماشین کارآمد برای پیش بینی دامنه وب مخرب برای امنیت وب.
گنجاندن مدیر دسترسی مبتنی بر Trivoli در بازار الکترونیکی برای افزایش امنیت در معاملات
بیومتریک بر اساس امنیت در انتقال اسناد محرمانه از طریق برنامه های مرتبط با وب است.
امنیت وب برای درگاه های معاملات آنلاین براساس رمزگذاری و تکنیک های یادگیری ماشین.
اگر در مورد موضوع به راهنما و پیشنهادات بیشتری نیاز دارید ، می توانید با تیم در ارتباط باشید. ما تضمین می کنیم که موضوعی که ارائه می دهیم اصلی ، منحصر به فرد و معقول است. همه مشاوران تحقیقاتی ما متخصص در زمینه امنیت وب هستند و از محققان فعال و واجد شرایط دانشگاهی هستند. در سرویس انتخاب موضوع ما ، حداقل چهار پیشنهاد مبحث بهمراه نمای کلی از آنها برای درک شما ارائه می شود.

موضوع رساله دکتری در رشته های مختلف کلیک کنید.

Originally posted 2022-07-03 08:31:17.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *