انجام مقاله علمی پژوهشی و انجام مقاله isi

مقاله تحقیق به دو دسته تقسیم می شود. یکی مقاله تحقیقی مفهومی و دیگری مقاله پژوهشی تجربی. مقاله تحقیق مفهومی ، ادبیات را مرور و ترکیب می کند ، تحقیقات موجود را ارزیابی می کند و تحقیقات آینده را که می تواند در مورد موضوع انجام شود ، پیشنهاد می کند. این مقاله در مورد مدل های نظری توضیح می دهد. همچنین علاوه بر توضیح روند نظری ، مقدمه ای در مورد موضوع ارائه می دهد. این یافته ها زمینه تحقیقات آینده در مورد این موضوع را فراهم می کند. تحقیق تجربی در مورد فرضیه موضوع بحث خواهد کرد. این مقاله تحقیقاتی شامل مولفه های مختلفی از جمله مقدمه ، چکیده ، فرضیه ، روش های مختلف تحقیقاتی مورد استفاده و بحث در مورد موضوع ، نتیجه گیری و استنادات می باشد.

سفارش انجام مقاله علمی پژوهشی

سفارش انجام مقاله علمی پژوهشی

انجام مقاله علمی پژوهشی

باید درک کنید که بیرون آوردن کاغذ خیلی طول می کشد. اگر می خواهید مقالات تا زمان پایان دوره دکترا چاپ شوند ، باید مقاله خود را از سال دوم شروع کنید یا از سال سوم شروع کنید. بررسی و مراحل انتشار ممکن است یک سال طول بکشد و این قبل از نوشتن مقاله است.

نوشتن اولین مقاله شما احتمالاً یک فرایند یادگیری است و شما پیش نویس های زیادی را با سرپرستان خود مرور خواهید کرد. اگر اولین پیش نویس شما با جوهر قرمز برگردد ، نباید دلسرد شوید! من شخصاً به پایان رساندن پیش نویس و سپس گذاشتن آن برای مدتی بسیار مفید می دانم. برخورد با آن با چشمانی تازه به من کمک می کند مشکلات را ببینم و راه حل ها را خیلی بهتر درک کنم.

نوشتن با تمرین بهتر می شود. هرچه بیشتر بنویسید ، جریان آن بیشتر خواهد شد. سعی کنید هر روز بنویسید و سعی کنید مدت زمان مشخصی را برای نوشتن اختصاص دهید.

بیشتر مقاله ها از الگوی یا ساختار نسبتاً مشخصی پیروی می کنند:

مقدمه و منطق در اینجا ، شما باید دلایل خود را برای انجام تحقیق مشخص کنید و موارد اصلی ناشناخته را شناسایی کنید. شما باید قبل از شروع پروژه تحقیقاتی خود این موارد را شناسایی کرده باشید (به طراحی تحقیق مراجعه کنید).

اهداف و اهداف در اینجا باید هدف ، فرضیه های مورد آزمایش (در صورت مرتبط بودن ؛ به این پست وبلاگ مراجعه کنید) و اهداف تحقیق مشخص کنید.

منطقه مطالعه و کارهای قبلی ممکن است در اینجا مرتبط باشد تا بتوانید نمای کلی از منطقه خود ، زمین شناسی منطقه ، کارهای قبلی منطقه انجام دهید. همچنین می توانید برای تأکید بیشتر بر سوالات تحقیق خود از این بخش استفاده کنید.

روش شناسی در اینجا شما باید یک مرور مختصر از روش خود داشته باشید. تا زمانی که مقاله شما در زمینه پیشگام ساختن تکنیکی جدید نباشد ، باید این بخش را مختصر و مرجع مقالات مربوطه قرار دهید ، اما این مقاله باید حاوی اطلاعات کافی باشد تا کار قابل تکرار باشد.

نتایج. در این بخش ، نتایج کار خود را ارائه دهید. برخی از مجموعه های داده بزرگ ممکن است به عنوان داده های تکمیلی منتشر شوند. شما باید در این مرحله چند شکل و نمودار روشن داشته باشید.

بحث. در این بخش ، شما باید نتایج خود را در زمینه گسترده تری قرار دهید. نوشتن این بخش اغلب سخت ترین است! پیامدهای کار شما چیست و چه ارتباطی با سایر دانشمندان دارد؟ چه مفهومی داره؟ آیا سوال دیگری در مورد تحقیق شناسایی کرده اید؟ چگونه علم را به جلو سوق داده است؟

نتیجه گیری در این بخش ، شما باید آنچه را که یافته اید خلاصه کنید. ممکن است بخواهید از نقاط گلوله استفاده کنید. شما می توانید با هدف خود شروع کرده و یک دلیل کوتاه را در یک یا دو جمله خلاصه کنید. سپس آنچه انجام داده اید ، سپس نتایج و سپس نتیجه گیری اصلی خود را بیان کنید: چه چیزی را کشف کردید؟ چه چیزی را تغییر داده اید؟ آیا فرضیه های خود را قبول یا رد کردید.

سپاسگزاریها. هرگونه بودجه ، پشتیبانی مالی ، کار میدانی یا کمک آزمایشگاهی ، افرادی که به شما داده اند یا نسخه خطی را مطالعه می کنند ، تأیید کنید. والدین ، ​​سگ یا حمایت غیررسمی همکاران را تأیید نکنید.

منابع. منابع خود را به ترتیب حروف الفبا و سپس ترتیب زمانی فهرست کنید. سبک ارجاع را با ژورنال بررسی کنید.

بعضی از ژورنال ها ترتیب ترتیب را مرتب می کنند (به عنوان مثال مقالات با قالب کوتاه ممکن است در انتها Method ها را به عنوان ضمیمه قرار دهند) ، اما اکثر مقالات از این نوع ترتیب پیروی می کنند.

قیمت مقاله دانشجویی

قالب مقاله نویسی
یک مقاله باید به شکلی مناسب تنظیم شود تا توجه خوانندگان را به خود جلب کند. رئوس مطالب اصلی برای قالب مقاله نویسی است

عنوان / عنوان
خطی با نام نویسنده
متن (قسمت اصلی مقاله ، ۲ تا ۳ پاراگراف)
نتیجه گیری (پاراگراف آخر مقاله با نظر یا توصیه ، پیش بینی یا درخواست تجدیدنظر)

مراحل قالب نویسی مقاله
به موضوعی فکر کنید که می خواهید درباره آن مقاله بنویسید. فقط پس از تصمیم گیری درباره موضوع خود می توانید پیش بروید و مراحل بعدی را یکی یکی طی کنید:

مخاطب هدف: گروه مربوط به خواندن را مشخص کنید
هدف: هدف یا هدف نوشتن مقاله را پیدا کنید
جمع آوری و انتخاب: تا آنجا که ممکن است اطلاعات جمع آوری کنید. همچنین جزئیاتی را که بیشترین اهمیت را دارند شناسایی کنید
سازماندهی: اطلاعات و حقایق را به روشی منطقی مرتب کنید
هنگامی که از تمام مراحل بالا مراقبت کردید ، به مرحله آخر می روید – نوشتن.

هنگام نوشتن مقاله ، همیشه از دستور زبان ، هجی و علائم نگارشی مناسب استفاده کنید
از مهارت واژگان استفاده کنید
معرفی موضوع جذاب ، جالب و کوتاه را حفظ کنید
در مورد نظر و موضوع به صورت سازمان یافته و توصیفی بحث کنید
اشتباهات رایج در قالب نوشتن مقاله
اکنون که مراحل نوشتن مقاله و قالب مقاله نویسی را می دانید ، وقوع اشتباهات آشکار می شود. برخی از اشتباهات رایج عبارتند از:

عدم استفاده از حقایق یا نقل قول ها یا موارد مشابه
زبان نباید خیلی رسمی باشد
مقاله برای درک بهتر باید به زبان آسان باشد
عنوان مقاله باید جذاب و قابل فهم باشد
بدون استفاده از پاراگراف
بیان دیدگاه های شخصی خوب است اما نویسنده هرگز نباید در مورد خودش صحبت کند.

برای مشخص کردن قیمت مقاله دانشجویی با موسسه در ارتباط باشید.

نکاتی درباره نحوه سفارش سفارش آنلاین مقاله

این روزها تقریباً هر چیزی را می توانید در اینترنت پیدا کنید ، از سفارش غذا گرفته تا خرید تقریباً هر چیزی که فکرش را بکنید ، اینترنت یک گنجینه کالاها و خدمات برای همه است. یکی از روندهای چند سال گذشته افزایش ارائه دهندگان محتوا به فروش آنلاین خدمات خود است. از عکاسان مستقل گرفته تا ویراستاران فیلم و هزاران نویسنده آنلاین که مایل به نوشتن در مورد هر چیزی در زیر نور آفتاب هستند ، در انتخاب ارائه دهندگان خدمات برای انجام یک کار خاص برای شما هیچ وقت گزینه های کمتری نخواهید داشت.

این می تواند طاقت فرسا باشد ، به خصوص اگر قصد دارید محتوا را بصورت آنلاین سفارش دهید. با همه گزینه ها ، دقیقاً چه شرکتی را برای انتخاب مقاله برای تجارت ، وب سایت یا پروژه شخصی یا دانشگاهی خود انتخاب می کنید؟ برای شفاف سازی امور برای شما ، برخی از مزایایی را که هنگام تصمیم به سفارش مقاله برای شرکت ما دریافت می کنید ، آورده ایم.

در اینجا تنها برخی از مزایایی است که هنگام انتخاب مقاله از وب سایت ما دریافت می کنید:

پشتیبانی مشتری ۲۴/۷

ما یک تیم اختصاصی از متخصصان پشتیبانی مشتری داریم که همیشه ۲۴ ساعت در روز آماده هستند تا در مورد هر گونه سوالی در مورد روند سفارش مقاله به شما پاسخ دهند و به شما کمک کنند.

نویسندگان بسیار ماهر

نویسندگان ما مجموعه ای هستند که در حال تحصیل و تحصیلات دانشگاهی و دانشگاه های عالی هستند. بسیاری از آنها متخصص موضوعات در زمینه های مختلف هستند ، بنابراین مهم نیست که در مورد چه موضوع یا موضوعی مقاله ای را سفارش می دهید ، مطمئن باشید که محتوای با کیفیت بالا دریافت خواهید کرد.

رازداری ۱۰۰٪ کامل

گذشته از محافظت از اطلاعات کارت اعتباری شما ، ما همچنین محرمانه بودن کلیه سفارشاتی را که از طریق وب سایت ما انجام می شوند از جمله داده های شخصی و اطلاعات خصوصی شما تضمین می کنیم. ما به شما اطمینان می دهیم که این اطلاعات را با سایر فروشندگان یا تامین کنندگان شخص ثالث خارج از شرکت خود به اشتراک نمی گذاریم.

فقط محتوای اصلی
حتی با حجم زیادی از نوشتن مقالاتی که روزانه به دست ما می رسد ، نویسندگان ما همچنان می توانند هر بار محتوای نوشتاری با کیفیت بالا و فقط ۱۰۰٪ اصلی را از بین ببرند. شما می توانید مطمئن باشید هر آنچه در سفارش محتوای شما برای شما نوشته شده است ، عاری از دزدی ادبی است و از هیچ منبع دیگری در اینترنت و سایر مطالب مانند کتاب ، مجله و ژورنال خارج نمی شود.

 ویرایش رایگان

ما ویرایش ها و ویرایش های رایگان را حداکثر تا ۲ هفته ارائه می دهیم تا تغییراتی را که برای محتوای خود یا سفارش مقاله نیاز دارید ، شامل کنید.

تضمین بازگشت پول

برای اطمینان خاطر شما ، فقط درصورتی که سفارش ارسالی به شما مطابق با استانداردهای شما یا دستورالعمل های ارائه شده نباشد ، ما تضمین کامل بازپرداخت پول در مورد پرداخت سفارش شما را ارائه می دهیم.

مراحل ثبت نام و سفارش آسان

اگر همه موارد بالا هنوز شما را متقاعد به سفارش نمی کند ، به وب سایت ما نگاهی بیندازید و از طریق صفحه ثبت نام سریع و آسان ما ثبت نام کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که نام و آدرس ایمیل خود را وارد کنید ، و ما بقیه کارها را برای شما انجام خواهیم داد. به فرمهای پیچیده و صفحات طولانی ثبت نام نیاز نیست.

اگر دلایل بالا هنوز علاقه شما را در تهیه مقاله از وب سایت ما برانگیخت ، امروز با متخصصان پشتیبانی مشتری دوست ما تماس بگیرید ، گپ یا ایمیل بزنید تا آنها بتوانند شما را در فرآیند سفارش محتوا راهنمایی کنند و به هر گونه سوال یا نگرانی شما پاسخ دهند هنوز ممکن است در مورد سفارش مقاله آنلاین از وب سایت ما داشته باشید.

سفارش مقاله نویسی

انتخاب یک نظم منطقی برای ایده ها – هنگامی که پایان نامه خود را ارائه دادید و گروه های اطلاعاتی خود را با ایده های جمله بندی موضوعی پشتیبانی می کنید ، می توانید بهترین ترتیب ممکن را برای ارائه آنها در مقاله تعیین کنید. برای تعیین منطقی ترین شکل یا ترتیب ، این سوال ها را بپرسید و پاسخ دهید:

آیا ایده اولیه جمله موضوعی وجود دارد که شما ابتدا باید آن را ارائه دهید ، قبل از اینکه دیگران را توضیح دهید ، زیرا خواننده به اطلاعات آن به عنوان پیش زمینه احتیاج دارد و به دلیل اینکه ایده های جمله دیگر موضوع بر آن بنا شده است؟

نحوه نوشتن چکیده مقاله چگونه است؟

هر مقاله آموزشی نیاز به چکیده ندارد. با این حال ، برای مدت طولانی تر ، خلاصه مقالات پیچیده تر به ویژه مفید است. چکیده اغلب فقط ۱۰۰ تا ۳۰۰ کلمه است ، به طور کلی یک نمای کلی ارائه می دهد و هرگز بیش از یک صفحه نیست. این ماهیت ، موضوع اصلی مقاله را توصیف می کند. این شامل سوال تحقیق مطرح شده ، اهمیت آن ، روش شناسی و نتایج یا یافته های اصلی است. پاورقی ها یا آثار ذکر شده هرگز در چکیده ذکر نشده اند. به یاد داشته باشید که در نوشتن چکیده مقاله بسیار دقت کنید. این قسمت اول مقاله ای است که مدرس می خواند. این باید با محتوای قوی ، سبک خوب و جذابیت زیبایی شناسی عمومی تحت تأثیر قرار بگیرد. هرگز آن را با عجله و بی دقتی ننویسید.

اگر دلایل بالا هنوز علاقه شما را در تهیه مقاله از طریق موسسه مشاور برتر جلب نموده است، متخصصان و محققان ما با پشتیبانی و همکاری لازم  به شما در این زمینه کمک می نمایناد تا بتوانید نیازهای خود را در اسرع وفت برطرف نمایید

تحقیق در زمینه نوشتن مقاله

ما اولین انتخاب هر دانشجویی هستیم که به دنبال استخدام ارائه دهندگان خدمات مقاله نویسی است. ما وظیفه ای کاملاً درست و تحقیق شده ارائه می دهیم که به دانش آموز با نمرات درخشان اطمینان می دهد. با جستجوی کمک وظیفه ما در زمینه ارائه مقاله های تحقیقاتی ، می توانید در وقت خود صرفه جویی کرده و زمان صرفه جویی شده را صرف آماده سازی برای امتحان خود ، تکمیل پروژه های گروهی و انجام سایر کارهای اولویت کنید. شما می توانید با تهیه شرایط اضافی برای نویسندگان ما در هر زمان ، مقاله را پیش ببرید. ما اطمینان حاصل می کنیم که تکلیف را قبل از تاریخ موعود به اتمام برسانیم. ما ، نویسندگان مقاله تحقیق خود را بنویسیم یک رکورد غبطه برانگیز در r داریم

جستجو و نوشتن مقالات پژوهشی در موضوعات مختلف ویراستاران ما محتوای اضافی را ویرایش می کنند و آن را منطقی و عاری از خطاهای دستوری قرار می دهند. ما با دانش آموزان هماهنگ می کنیم تا آنها را در مورد وضعیت مقاله تحقیقاتی پست کنند.

سفارش نوشتن مقاله

نکاتی را که باید برای قالب نوشتن مقاله در ذهن داشته باشید
موضوعات مقالات باید منحصر به فرد و مرتبط باشد
مقاله باید مورد توجه قرار گیرد
باید جالب باشد
خواندن آن آسان است
خواننده مشخص می شود
هدف اصلی نوشتن مقاله را پیدا کنید. هدف می تواند هر چیزی از ارائه اطلاعات ، سرگرمی و مشاوره یا مقایسه و غیره باشد.
عنوان باید چشم نواز ، واضح و جالب باشد
مقدمه یا پاراگراف آغازین باید بسیار با دقت باشد. از مهارت های لغات خود استفاده کنید یا سعی کنید برخی از کلمات پرسشی را برای شروع استفاده کنید
از جملات روشن استفاده کنید و ادعا کنید
از تکرار و منطق و دلایل اصلی خودداری کنید
از سبک پاراگراف نویسی استفاده کنید و مطالب را منحصر به فرد و بدون ابهام بنویسید
از استفاده از نکاتی که فقط به شما علاقه مند هستند و نه برای عموم مردم خودداری کنید
یک پایان خوب و منطقی بنویسید.

هزینه نوشتن مقاله علمی پژوهشی

مقاله:مقاله نوشتاری است که برای مخاطبان زیادی نوشته شده است. انگیزه اصلی نوشتن مقاله این است که این مقاله باید در روزنامه ها یا مجلات یا ژورنال ها منتشر شود تا در دنیا تفاوت ایجاد کند.

این ممکن است موضوعات مورد علاقه نویسنده باشد یا به برخی از مسائل فعلی مربوط باشد. موضوع می تواند جدی باشد یا نه چندان جدی. برای لحن و زبان آن نیز همین طور است.

عناوین بیشتری را در بخش مقاله نویسی مرور کنید
تعریف ، عناصر اساسی مقاله نویسی
اهداف مقاله نویسی
مقاله ای با اهداف زیر نوشته شده است

این موضوعات یا موضوع مورد علاقه را در کانون توجه قرار می دهد
در این مقاله اطلاعاتی در مورد موضوعات ارائه شده است
این پیشنهادات و توصیه هایی را ارائه می دهد
خوانندگان را تحت تأثیر قرار داده و آنها را ترغیب به تفکر می کند
این مقاله در مورد داستان ها ، اشخاص مختلف ، مکان ها ، مسائل مربوط به افزایش و پیشرفت های فنی بحث می کند.

نوشتن مقاله با کمترین هزینه

مثال حل شده در مراحل نوشتن مقاله
مشکل: موارد زیر را در نوشتن مقاله در بایدها و نبایدها طبقه بندی کنید.

مقالات بسیار طولانی بنویسید
نام نویسنده را اضافه کنید
عنوان باید طولانی و واضح باشد
عنوان مقاله باید کوتاه ، واضح و آموزنده باشد
فقط مقدمه و نتیجه گیری باید جذاب و مورد توجه باشد
مخاطب را هدف قرار دهید
می توان در هر پاراگرافی غیر از پاراگراف شروع ، راه حل مسئله را توصیه ، پیشنهاد و راه حل داد
زبان و سبک نوشتن باید مطابق خوانندگان مورد توجه باشد
فقط یک پاراگراف باید در یک مقاله وجود داشته باشد – مقدمه ، میانه و نتیجه گیری
از علائم نگارشی مناسب استفاده کنید
هنگام نوشتن مقاله از هر زمان ، شخص ، صدا ، به همان اندازه اختصار و کلمات خود ساخته استفاده کنید.

برای نوشتن مقاله با کمترین هزینه با موسسه در ارتباط باشید.

برای سفارش نوشتن مقاله با موسسه در ارتباط باشید.

برای مشخص کردن قیمت مقاله isi با موسسه در ارتباط باشید.

برای مشخص کردن هزینه نوشتن مقاله علمی پژوهشی با موسسه در ارتباط باشید.

برای سفارش مقاله دانشجویی با موسسه در ارتباط باشید.

برای سفارش انجام مقاله علمی پژوهشی با موسسه در ارتباط باشید.

انجام مقاله isi

اگر شما دانشجوی دکترا هستید و می خواهید به یک حرفه دانشگاهی یا پژوهشی بروید، نوشتن مقاله ضروری است. این روند می تواند دلهره آور به نظر برسد ، اما آموزش بسیار خوبی است و دیدن نام شما در چاپ بسیار ارزشمند است. بنابراین ، در اینجا برخی از افکار افرادی که شروع به نوشتن اولین مقاله دانشگاهی خود می کنند ، آورده شده است. سرپرستان شما معمولاً در هر کاری که می نویسید همکار خواهند بود ، و آنها منبع بسیار خوبی برای راهنمایی و دانش هستند ، فقط منتظرند که مورد بهره برداری قرار گیرند. از پرسیدن آنها نترسید. این وظیفه آنها است که به شما کمک کنند!

ژورنال شما باید توسط همتا بررسی و به ISI پیوند داده شود (به این ترتیب استنادات کار شما در پایگاه داده حساب می شود). شما باید به دنبال بالاترین ضریب تأثیر ممکن باشید ، اما به خاطر داشته باشید که اگر مقاله شما یک مطالعه منطقه ای است که فقط مربوط به انگلیس است ، انتشار آن در یک مجله مهم بین المللی دشوار است. در نهایت ، استنادهایی که مقاله شما دریافت می کند راهی برای ارزیابی موفقیت آن است ، بنابراین یک ژورنال را انتخاب کنید که توسط افراد مناسب خوانده شود ، که می خواهند به کار شما استناد کنند.

بسیار مهم است که شما ژورنالی را انتخاب کنید که به انتشار آثار شما علاقه مند باشد. اولین قدم می تواند این باشد که ببینید به چه کسی مراجعه کرده اید و ببینید کجا در حال انتشار است. همچنین به صفحه اصلی ژورنال نگاهی بیندازید و ببینید آیا کار شما در حوزه آنها است یا خیر. آیا آنها نقد یا فقط کارهای اصلی را منتشر می کنند؟

ملاحظات دیگر می تواند باشد ، آیا مجله تصاویر رنگی رایگان را به صورت آنلاین ارائه می دهد؟ آیا باید هزینه صفحه را بپردازید؟ آیا مجله دسترسی آزاد دارد؟ آیا می توانید اطلاعات تکمیلی یا مجموعه داده های تکمیلی را بارگذاری کنید؟ مقالات معمولاً توسط این مجله چه مدت منتشر می شوند؟

چارچوب انجام مقاله

هر مقاله آموزشی نیاز به چکیده ندارد. با این حال ، برای مدت طولانی تر ، خلاصه مقالات پیچیده تر به ویژه مفید است. چکیده اغلب فقط ۱۰۰ تا ۳۰۰ کلمه است ، به طور کلی یک نمای کلی ارائه می دهد و هرگز بیش از یک صفحه نیست. این ماهیت ، موضوع اصلی مقاله را توصیف می کند. این شامل سوال تحقیق مطرح شده ، اهمیت آن ، روش شناسی و نتایج یا یافته های اصلی است. پاورقی ها یا آثار ذکر شده هرگز در چکیده ذکر نشده اند. به یاد داشته باشید که در نوشتن چکیده مقاله بسیار دقت کنید. این قسمت اول مقاله ای است که مدرس می خواند. این باید با محتوای قوی ، سبک خوب و جذابیت زیبایی شناسی عمومی تحت تأثیر قرار بگیرد. هرگز آن را با عجله و بی دقتی ننویسید.

مقدمه و بیان مسئله
در مقدمه خوب مسئله اصلی تحقیق و استدلال پایان نامه بیان شده است. دقیقاً چه چیزی را می خوانید و چرا مهم است؟ چقدر اصل است؟ آیا این خلا در سایر مطالعات را پر خواهد کرد؟ هرگز قبل از اینکه موضوع به طور صریح بیان شود ، توجیه طولانی ارائه دهید.
محدودیت های مطالعه
در اسرع وقت مشخص کنید که قصد انجام چه کاری را دارید و آنچه را که قصد انجام آن را ندارید. شما می توانید دامنه مقاله خود را با هر تعداد فاکتور ، مانند زمان ، پرسنل ، جنسیت ، سن ، موقعیت جغرافیایی ، ملیت و غیره محدود کنید.
روش شناسی
درباره روش تحقیق خود بحث کنید. آیا از روشهای تحقیق کیفی یا کمی استفاده کرده اید؟ آیا شما یک پرسشنامه تهیه کرده اید یا با افراد مصاحبه کرده اید؟ تحقیق میدانی انجام شده است؟ چگونه داده ها را جمع آوری کردید؟ آیا از کتابخانه ها یا بایگانی های دیگر استفاده کرده اید؟ و غیره

بررسی ادبیات
روند تحقیق آنچه نویسندگان دیگر در مورد موضوع شما نوشته اند را کشف می کند. مقاله آموزش شما باید شامل بحث یا بررسی آنچه درباره این موضوع شناخته شده است و نحوه کسب آن دانش است. هنگامی که زمینه عمومی و اختصاصی دانش موجود را فراهم کردید ، خود می توانید در تحقیقات دیگران استفاده کنید. راهنمای نوشتن یک بررسی ادبیات در اینجا مفید خواهد بود.
متن اصلی مقاله / استدلال
این به طور کلی طولانی ترین قسمت مقاله است. این جایی است که نویسنده مقاله را پشتیبانی می کند و بحث را مطرح می کند. این شامل بیشتر استنادها و تجزیه و تحلیل ها است. این بخش باید بر توسعه منطقی پایان نامه با استدلال روشن و استدلال محکم در همه نقاط تمرکز کند. تمرکز واضح ، اجتناب از انحرافات بی معنی ، وحدت اساسی را ارائه می دهد که مشخصه یک مقاله آموزش قوی است.
نتیجه

پس از صرف وقت و انرژی زیاد برای معرفی و بحث در مورد نکات اصلی مقاله ، نتیجه گیری همه چیز را با هم جمع می کند و معنی آن را تأکید می کند. یک نتیجه محرک و آموزنده خواننده را مطلع و راضی می کند. نتیجه ای که منطقی باشد ، اگر به طور مستقل از سایر مقاله ها خوانده شود ، باعث تحسین خواهد شد.