ساختار پایان نامه مدیریت بازرگانی

ساختار پایان نامه مدیریت بازرگانی

۱٫ عنوان

عنوان پایان نامه مدیریت بازرگانی باید جذاب باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع باید در بین متخصصان رشته شما علاقه ایجاد شود. یک محقق باید قبل از نهایی کردن موضوع رساله ، تجزیه و تحلیل کاملی از روندها و نوآوری های حوزه خود انجام دهد. صفحه عنوان سند پایان نامه باید شامل عنوان و عنوان فرعی پایان نامه ، نام دانشجو ، صلاحیت علمی ، نام استاد راهنما ، نام دانشکده و تاریخ ارائه باشد.

۲٫ چکیده

چکیده خلاصه پایان نامه مدیریت تجارت شما است که در یک پاراگراف کوچک متراکم شده است. چکیده مقاله باید جذاب باشد و داستان اصلی را بیان کند. خلاصه ای از موارد زیر باید ذکر شود: روش های تحقیق ، اینکه چرا روش ها ، نتایج و نتیجه گیری را انتخاب کرده اید.

۳٫ تشکر و قدردانی

این جایی است که شما کسی را که در طول تحقیق به شما کمک کرده است تأیید کنید. حتماً از منابع مختلفی کمک گرفته اید ، اعم از کارمندان کتابخانه ، اساتید ، همکاران یا احتمالاً کارشناسانی که برای شما مطالب ارسال کرده اند. سهم آنها در پایان نامه را تأیید کنید.

۴٫ مقدمه

مقدمه یکی از مهمترین قسمتهای پایان نامه است. اگرچه هر قسمت از پایان نامه مدیریت بازرگانی از اهمیت یکسانی برخوردار است – از عنوان تا نتیجه گیری ، مقدمه پنجره ای است که شاهکار شما از طریق آن دیده می شود. اشتباه کوچک در مقدمه شما می تواند برداشت خوانندگان شما درباره پایان نامه شما را از بین ببرد.

 

هنگام نوشتن مقدمه ، نویسندگان رساله های مدیریت بازرگانی باید بیشتر مراقبت کنند زیرا این یکی از اولین قسمت هایی است که خواننده هنگام گذراندن پایان نامه شما به آن نگاه می کند. اگر نمی دانید چگونه می توانید مقدمه ای برای پایان نامه بنویسید ، نگران نباشید ، همه آنچه شما نیاز دارید یک کمک آنلاین برای پایان نامه است. نویسندگان پایان نامه ما همیشه برای ارائه خدمات آنلاین کمک به رساله MBA هستند. آنها تاکنون خدمات نوشتن رساله پایان نامه را به دانشجویان زیادی در سراسر انگلستان ، ایالات متحده آمریکا ، کانادا ، استرالیا و سایر کشورها ارائه داده اند.

 

تا زمانی که مقاله رسمی ننوشته باشید ، نوشتن مقدمه پایان نامه دشوار است. قبل از اینکه خودتان را بخورید ، باید به صورت آنلاین به دنبال رساله باشید. وب سایت های زیادی ارائه می دهند که به صورت آنلاین به پایان نامه کمک می کنند. چیزی که ما را از بقیه متمایز می کند این واقعیت است که کارشناسان ما دارای درجه دکترا بسیار واجد شرایط هستند. دارندگان موسسات معتبر.

 

مربیان ما شما را از طریق مقدمه راهنمایی می کنند تا شما را در اولین مرحله بررسی سرپرست خود راهنمایی کنید. هر اصطلاح فنی که در پایان نامه استفاده می شود باید تعریف شود و خدمات راهنمای رساله ما به وضوح این کار را انجام می دهد.

۵٫ بررسی ادبیات

تحقیقات مربوط به گذشته باید به طور انتقادی بررسی شود ، ذکر خلاصه مقالات به ترتیب زمانی مناسب نیست. مضامین تحقیق باید در ادبیات / مقالات مشخص شود و برای کسب دانش و درک باید تجزیه و تحلیل شود. باید با شناسایی سهم مورد نظر شما در ادبیات فعلی نتیجه گیری شود.

۶٫ روش شناسی

این همان جایی است که توسعه و توصیف چارچوب تحقیق شما وارد می شود. روش های تحقیق توصیف می شوند و روش های جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها انتخاب می شوند. دانشجو باید توضیح دهد که چرا روشهای انتخاب شده برای تحقیق شما کاربرد دارد.

۷٫ نتایج و بحث

نتایج و بحث ها باید توصیف ، نمایش داده و تفسیر شود. نتایج باید ارزیابی شود و عوامل محدودیت ، نقاط قوت و ضعف تحقیقات شما نیز گزارش شود.

۸٫ نتیجه گیری

هر بحث شما با هم ترکیب می شود تا پاسخ قانع کننده ای به سوال مطرح شده ارائه دهد. نتیجه گیری باید موجه باشد و باید چگونگی ارتباط مراحل استدلال شما را نشان دهد. هرگونه پیشرفت در آینده برای موضوع تحقیق شما باید مشخص شود.

 

۹٫ کتابشناسی و منابع

پایان نامه باید با توجه به انتظارات استاد راهنما شما شامل یک کتابشناسی یا لیست مرجع باشد. عدم استناد صحیح به منابع خود می تواند منجر به متهم شدن به دزدی ادبی شود.

۱۰٫ ضمائم

بخش پیوست باید شامل مثالهایی از آن مطالبی باشد که برای جمع آوری شواهد برای تحقیق خود استفاده کرده اید. این موارد شامل پرسشنامه ، نظرسنجی ، نامه و غیره است. مواد تشریحی نیز باید در همان ضمیمه گنجانده شوند و باید بر این اساس شماره گذاری شوند ، یعنی دو پرسشنامه متفاوت باید در همان ضمیمه شماره ۱a و ۱b باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *