راهنمایی نوشتن مقاله

راهنمایی نوشتن مقاله

قبل از شروع ، ممکن است مفید باشد که به خودتان یادآوری کنید که چرا چاپ کار شما مهم است. برای فارغ التحصیلی ، استخدام یا پیشرفت شغل خود ممکن است نیاز به انتشار داشته باشید. اما ابتدا لحظه ای اختصاص دهید و به دو مورد از مهمترین اهداف دانشمندان بیندیشید:
برای افزودن بر مجموعه دانش بشری
برای کمک به خود و دیگران در درک ماهیت جهان هستی
راه اصلی که دیگران در مورد کار شما می آموزند از طریق مقالات منتشر شده شما است ، بنابراین سایر محققان می توانند بر اساس کارهای شما استفاده کنند.

چرا نوشتن مقاله خوب مهم است؟

شاید برای فارغ التحصیلی ، استخدام یا پیشرفت شغلی خود نیاز به انتشار داشته باشید. اما دو مورد از مهمترین اهداف دانشمندان را در نظر بگیرید:

برای افزودن بر مجموعه دانش بشری
برای کمک به خود و دیگران در درک ماهیت جهان هستی
تحقیقات شما تا زمان انتشار کامل نشده است
بدون انتشار نمی توانید این اهداف را محقق کنید. به هر حال ، اصلی ترین راهی که دیگران در مورد کار شما می آموزند از طریق مقالات منتشر شده شما است. اگر منتشر نکنید ، محققان دیگر نمی توانند کار شما را ادامه دهند. انگار هرگز تحقیق نکرده اید.

انتشار نتایج خود گامی حیاتی در چرخه حیات تحقیق و فعالیت شما به عنوان یک دانشمند است. هنگامی که نتایج خود را به عنوان مقاله ژورنالی منتشر می کنید ، مشاهده آن را برای جامعه علمی امکان پذیر می کنید. انتشار کارهای شما به شما امکان می دهد نتایج خود را به رسمیت بشناسید ، و ایده های خود را با جامعه علمی جهانی تبادل کنید.

ما این آموزش را برای کمک به شما در نوشتن بهترین مقاله ممکن با ارائه نکاتی برای در نظر گرفتن ، از خواندن پس زمینه و طراحی مطالعه گرفته تا ساختار نسخه های خطی و تهیه شکل ، طراحی کرده ایم.

در پایان آموزش شما باید بدانید که چگونه:

قبل از شروع تحقیقات خود را آماده کنید
نسخه دست نویس خود را ساختار دهید و آنچه را باید در هر بخش قرار دهید
از جدول ها و شکل های خود بیشترین بهره را ببرید تا آنها مهمترین نتایج شما را به وضوح نشان دهند.
همچنین شما می توانید در پایان با تکمیل یک مسابقه یادگیری خود را بسنجید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *