اهداف نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد

اهداف نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد

اهداف تحقیق را بخوانید:
ما قدرت مباحث پایان نامه کارشناسی ارشد را قبل از نوشتن پایان نامه در سطح کارشناسی ارشد ارزیابی می کنیم. ما اهداف مرتبط و به خوبی تحقیق شده را می نویسیم تا به سخنرانان و سایر افراد در مورد تحقیقاتی که انجام می دهید بفهمند.

بررسی انتقادی:
پس از ارائه اهداف دقیق تحقیق ، باید یک بررسی مهم در مورد ادبیات تحقیق شده و پیشینه موضوع انجام شود. ما نکات مهم را از میان مطالب تحقیق شده انتخاب می کنیم که افزودن آنها در مقاله تحقیقاتی مفید خواهد بود.

نقاط درد:
ما یک تحقیق عمیق برای کشف نقاط درد در زمینه انتخاب شده انجام می دهیم. همچنین ، ما به طور واضح به سهم خود در مبارزه با کمبودهای این مقاله پرداختیم.

محدوده:
ما شدیداً معتقدیم که نه تنها مهم است که در مورد موضوع داده شده به طور کامل ارتباط برقرار کنیم ، بلکه ما به بیان دامنه و کار به صورت مرسوم نیز اعتقاد داریم. ما دانش عمیق موضوع شما را در مورد موضوع انتخاب شده در محدوده آن قرار می دهیم.

اصالت:
این یک جز جدایی ناپذیر در پایان نامه ارسالی در سطح کارشناسی ارشد است. پس از ایجاد اهداف ، درک کمبودها ، دانستن دامنه کار ، ما بنیادی محکم برای کمک واقعی به دانش به دست آمده در زمینه موضوع ایجاد می کنیم.

روش:
ما در مورد موضوع ارائه شده با نویسنده دیگر PHD بحث می کنیم تا درباره موضوع بیشتر بدانیم و آن را توجیه کنیم. ما روش های دستیابی به داده ها را به روشنی ذکر می کنیم تا دیگران بتوانند مقاله را به عنوان مرجع برای ادامه تحقیقات برای اختراعات بعدی در نظر بگیرند. ما پرسشنامه ها را در پیوست آورده ایم.

تجزیه و تحلیل دقیق:
قلب پایان نامه انجام تجزیه و تحلیل دقیق در مورد موضوع ، به ویژه تجزیه و تحلیل آماری است تا ثابت کند شما تحقیقات گسترده ای در مورد موضوع انجام داده اید. این تجزیه و تحلیل به شما اجازه می دهد تا سخنرانی کنید که چقدر برای تکمیل پایان نامه و مقاله نوشتن تلاش کرده اید.

یافته ها:
این مرحله نهایی پایان نامه است که در آن ما یافته ها را خلاصه می کنیم و از آنها نتیجه می گیریم. تمام نتیجه گیری هایی که به طور خلاصه بیان می شود ، از هیچ ابهامی و دقیق برخوردار نیستند. ما خلاصه ای از نتایج و نتیجه گیری را قبل از نوشتن چکیده برای موضوع قرار می دهیم.

اهمیت کار شما:
ما معتقدیم که پایان نامه بدون اهمیت دادن به یافته ها در زمینه موضوع انتخاب شده ناقص است. این یافته ها تصویری استاندارد از منطقه نسبت به قبل ارائه می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *