انجام مقاله

انجام مقاله علمی پژوهشی و انجام مقاله isi در موسسه مشاور برتر با کمترین هزینه انجام می شود. مقاله تحقیق وظیفه دانش پژوهی است که توسط اساتید به دانشجویان در سطح دانشگاه و دانشگاه برای سنجش دانش آنها در مورد یک موضوع خاص اختصاص داده می شود. در بعضی مواقع ، نمرات و مجموع دانشگاهیان شما کاملاً به مقاله تحقیق متکی هستند. بدون شک ، نوشتن یک مقاله تحقیقاتی برای دانشجویان یک کار وقت گیر و دشوار است ، بنابراین ، ما به آنها کمک می کنیم تا مقاله با کیفیت عالی را وارد جعبه ایمیل خود کنند. ما در زمینه های مختلف اعم از زیست شناسی ، جغرافیا ، اقتصاد ، امور مالی ، بازاریابی ، انگلیسی ، مالیات ، حقوق ، ریاضیات ، پرستاری و بسیاری از رشته های دیگر مقاله تحقیقاتی ارائه می دهیم.

برای انجام مقاله با موسسه در ارتباط باشید. مقاله پلی است بین داستان و واقعیت. در اینجا ، شخص آزاد است که نظرات خود را با استفاده از یک زبان غیررسمی و فریبنده بیان کند. اما ، موضوع مورد بررسی همیشه یک موضوع یا دستور کار غیرواقعی در دنیای واقعی است. مقاله نویسی ممکن است موضوعات بی شماری را در بر بگیرد و بنابراین در انواع مختلف دسته بندی می شود. بنابراین ، خود را آماده کنید تا همه چیز را در مورد مقاله نویسی بیاموزید! مقاله ها بخشی جدایی ناپذیر از دنیای ارتباطات نوشتاری هستند. آنها می توانند درست در زیر چشم ما پنهان شوند و ما ممکن است از آن اطلاع نداشته باشیم. واضح است که شما در حال خواندن یک مقاله هستید.

چرا مقاله بنویسیم؟

یک مقاله بالقوه کارآمدترین وسیله برای انتشار تحقیقات شما و ایجاد سابقه انتشار است. بسیاری از زمینه های زندگی آکادمیک مانند یافتن شغل و برنده شدن کمک هزینه های تحقیقاتی به سابقه انتشار خوب بستگی دارد. مجلات آنلاین گسترش جغرافیایی برای کارهای دانشگاهی را افزایش داده و اهمیت مقالات را در ایجاد و ارتقا and اعتبار تحقیق شما تقویت می کنند.

انجام مقاله علمی پژوهشی و انجام مقاله isi

عنوان / عنوان: مقاله را همیشه با عنوان یا عنوان شروع کنید. باید چشم نواز باشد اما کوتاه شامل بیش از چهار تا پنج کلمه نباشد. این باید علاقه خواننده را برانگیزد (و او) باید بداند که مقاله پس از خواندن عنوان چیست. تا شاید از نظر ذهنی برای موضوع آماده باشد.

مقدمه: سعی کنید مقاله را با یک ضرب المثل یا نقل قول شروع کنید که توجه خواننده را به خود جلب می کند. ضرب المثل یا نقل قول باید مطابق با عنوان مقاله باشد. سعی کنید موضوع را معرفی کنید ضمن اینکه بخاطر داشته باشید چه چیزی ، کجا و چه زمانی (مربوط به موضوع) ، به عنوان مثال ، اگر در مورد بلایای طبیعی می نویسید ، باید مقالات مقدماتی را در مورد بلایای طبیعی بنویسید.
متن: متن مقاله شامل جزئیات دلایل ، مزایا ، معایب ، اثرات و غیره است.

نتیجه گیری: این بند مقاله را با ارائه راه حلها ، امیدها و آرزوها به پایان می رساند.
نکاتی که باید هنگام نوشتن مقاله به خاطر بسپارید

هنگام نوشتن مقاله ، از ارائه ایده ها به روشی برنامه ریزی شده و سیستماتیک اطمینان حاصل کنید.
از به کار بردن واژگانی که خیلی با آن آشنایی ندارید خودداری کنید. از زبانی ساده اما موثر استفاده کنید.
دنبال کنید – حد واژه داده شده در سوال.

نوشتن مقاله

اطمینان حاصل کنید که برای نوشتن مقاله خود زمان زیادی را در نظر گرفته اید. هنگام تصحیح افکار ، انتظار دارید چندین پیش نویس بنویسید. به یاد داشته باشید ، شما برای یک خواننده ناشناخته در حال نوشتن خواهید بود که دارای برخی از تخصص ها ، اما نه لزوما دانش خاص از موضوع شما است.

با فکر کردن در مورد مطالب شروع کنید. این شامل این است که آیا شما می خواهید شکل ها ، نمودارها یا تصاویر را وارد کنید. تعداد را محدود کنید تا مقاله شما کاملاً متمرکز شود. تمام اطلاعات بصری باید اهداف (اهداف) مقاله را به وضوح منعکس کنند. همه آنها باید به ترتیب شماره گذاری شوند.

برای تسهیل نوشتن ، یک طرح کلی ایجاد کنید. این می تواند به صورت نقاط نقطه ای باشد ، جایی که جملات دقیق تری بعداً اضافه می شوند تا به گوشت مقاله بپردازند. کسانی که در رشته هایی می نویسند که از قبل ساختار گزارش مشخصی دارند می توانند از ساختار رسمی برای مرتب سازی اطلاعات استفاده کنند. برای مشاهده مواردی که باید در یک مقاله گزارش علمی / بازرگانی گنجانده شود ، بر روی عناوین زیر کلیک کنید.

ساختار مقاله

محتوای و ساختار مقاله شما با توجه به موضوعی که انتخاب می کنید و مخاطب بالقوه مطالعه تعیین می شود. شما در حال به دست آوردن سهم خود در زمینه دانشگاهی هستید ، و آنچه را که در حال حاضر توسط دیگران در مورد آن بحث شده است به یاد داشته باشید. مقاله شما به بحث دانشگاهی در یک زمینه خاص اضافه خواهد شد. بنابراین ، ژورنالی را انتخاب کنید که به بهترین شکل خواننده بالقوه شما را نشان دهد.

انجام مقاله علمی پژوهشی چرا مهم است؟

مفید است که خود را با انواع مختلف مقالات منتشر شده توسط ژورنال ها آشنا کنید. اگرچه به نظر می رسد تعداد زیادی از مقالات منتشر شده به دلیل طیف گسترده ای از اسامی که تحت آنها منتشر می شود وجود دارد ، اما بیشتر مقالات منتشر شده یکی از انواع زیر است. مقاله پژوهشی، مقالات مروری، گزارش های کوتاه یا نامه ها، مطالعات موردی، روش شناسی.

انواع مقاله پژوهشی

مفید است که خود را با انواع مختلف مقالات منتشر شده توسط ژورنال ها آشنا کنید. اگرچه به نظر می رسد تعداد زیادی از مقالات منتشر شده به دلیل طیف گسترده ای از اسامی که تحت آنها منتشر می شود وجود دارد ، اما بیشتر مقالات منتشر شده یکی از انواع زیر است. تحقیقات اصلی ، مقالات مرور ، گزارش های کوتاه یا نامه ها ، مطالعات موردی ، روش شناسی.

گزارش کوتاه یا نامه:

این مقالات گزارش مختصری از داده های تحقیقات اصلی را که ویراستاران معتقدند برای بسیاری از محققان جالب خواهد بود ، ارائه می دهد و احتمالاً تحریک تحقیقات بیشتر در این زمینه است. از آنجا که نسبتاً کوتاه هستند ، این قالب برای دانشمندان و دیگر محققان علمی با نتایج حساس به زمان (به عنوان مثال ، افرادی که در رشته های بسیار رقابتی یا سریع تغییر می کنند) مفید است. این قالب اغلب دارای محدودیت های طول دقیق است ، بنابراین ممکن است برخی از جزئیات تجربی منتشر نشوند تا زمانی که نویسنده نسخه کامل تحقیق اصلی را بنویسد. این مقالات را گاهی مختصر ارتباطات نیز می نامند.

مقاله مروری

ما مقالات مرور را قبلاً در این آموزش ذکر کردیم. بسیاری از محققان غالباً با خواندن این مقالات زمینه کار خود را آغاز می کنند. سردبیران ژورنال معمولاً محققان برجسته را دعوت می کنند تا این مقالات را برای بررسی ، فهرست بندی و خلاصه وضعیت فعلی یک رشته بنویسند. از آنجا که این مقالات زمینه ای اساسی در تحقیقات فعلی را ارائه می دهند ، بسیاری از نویسندگان هنگام انتشار آثار خود ، آنها را ذکر می کنند.

مطالعه موردی

این مقالات موارد خاصی از پدیده های جالب را گزارش می دهند. مطالعات موردی کمک می کند تا محققان دیگر از احتمال وقوع یک پدیده خاص آگاه شوند. آنها که در پزشکی رایج هستند ، وقوع پاتولوژی های ناشناخته یا در حال ظهور را گزارش می دهند.

روش ها یا روش ها:
این مقالات یک روش ، آزمون یا روش آزمایشی جدید را ارائه می دهند. روش توصیف شده ممکن است کاملاً جدید باشد یا نسخه بهتری از روش موجود را ارائه دهد. این مقاله باید پیشرفت قابل قبولی در مورد آنچه در حال حاضر در دسترس است را توصیف کند.

نکته: هنگام استفاده از مدیر مرجع ، مطمئن شوید که فایل سبک صحیحی را برای ژورنال هدف خود در اختیار دارید. سبک مرجع استفاده شده توسط ژورنال را می توان معمولاً در «دستورالعمل های نویسندگان» در وب سایت آنها یافت. قالب بندی منابع با استفاده از یک مدیر مرجع با یک فایل سبک بسیار ساده است.

نکته: اگر می خواهید یک نظر بنویسید اما توسط ژورنالی دعوت نشده اید ، حتماً وب سایت ژورنال را بعنوان برخی از ژورنال ها بررسی کنید تا نظرات ناخواسته را در نظر نگیرید. اگر در وب سایت اشاره ای به سفارشات بررسی نشده است ، عاقلانه است که قبل از صرف وقت برای نوشتن مقاله ، نامه تحقیقی را قبل از ارسال به سردبیر مجله ارسال کنید تا نسخه مقاله خود را پیشنهاد دهید.

مقاله پژوهشی:

این متداول ترین نوع نسخه خطی مجله است که برای انتشار گزارش های کامل داده های تحقیق استفاده می شود. بسته به مجله ، ممکن است این مقاله را یک مقاله اصلی ، مقاله پژوهشی ، تحقیق یا فقط مقاله بنامید. قالب اصلی تحقیق برای بسیاری از زمینه ها و انواع مختلف مطالعات مناسب است. این شامل بخشهای مقدمه ، روشها ، نتایج و بحث می باشد.

نکته: اگر می خواهید یک نظر بنویسید اما توسط ژورنالی دعوت نشده اید ، حتماً وب سایت ژورنال را بعنوان برخی از ژورنال ها بررسی کنید تا نظرات ناخواسته را در نظر نگیرید. اگر در وب سایت اشاره ای به سفارشات بررسی نشده است ، عاقلانه است که قبل از صرف وقت برای نوشتن مقاله ، نامه تحقیقی قبل از ارسال را به سردبیر مجله ارسال کنید تا نسخه خطی بررسی خود را پیشنهاد دهد.

مقاله چیست؟

همانطور که حدس زده اید ، مقاله ای مخاطبان خود را مخاطب قرار می دهد. به عبارت دیگر ، ما برای تعامل با خوانندگان خود مقاله ای می نویسیم. از این رو باید متناسب با آن برای مخاطبان طراحی شود. به طور کلی ، مقالات در روزنامه ها ، مجلات ، مجلات و غیره منتشر می شوند. علاوه بر این ، باید توجه خواننده را جلب و حفظ کند.

مقالات اغلب با گزارش اشتباه گرفته می شوند ، رسمیت کمتری دارند. اگرچه ، هر دو می توانند رسمی یا غیررسمی باشند ، باز هم به مخاطب بستگی دارد. همچنین ، یک مقاله بیشتر حاوی نظرات و افکار نویسنده است که با پشتوانه حقایق و شواهد ارائه شده است. سرانجام ، یک مقاله می تواند وقایع ، وقایع ، اشخاص ، مکان ها ، تجربیات و غیره را توصیف کند.

مانند اکثر اشکال ادبی نوشته شده ، مقالات حاوی مقدمه ، بدنه و نتیجه گیری هستند. باز هم ، ما یک مقاله برای مخاطبان هدف می نویسیم. مسلماً اگر مقاله ما نتواند مورد توجه مخاطبان قرار گیرد ، فایده ای نخواهد داشت. بنابراین ، مقالات باید عنوانی داشته باشند که کره چشم خوانندگان آنها را به خود جلب کند.

مقدمه باید بیشتر در مورد موضوع مورد بحث در مقاله صحبت کند. اگر مقدمه طولانی و خسته کننده باشد ، خوانندگان از خواندن مطالبه می کنند و به مقاله دیگری می روند.

متن اصلی باید شامل ۲ تا ۵ پاراگراف باشد ، که بیشتر در مورد موضوع بحث کرده و ایده را توضیح می دهد. باز هم ، بدن طولانی و خسته کننده توجه خواننده را از بین می برد و آنها را از مطالعه بیشتر منصرف می کند. از این رو ، مقالات باید متناسب با سلیقه مخاطبان مورد نظر طراحی شوند. به عنوان مثال ، اگر منظور دانش آموزان کلاس ۵ است ، باید از اصطلاحات ساده استفاده کنید. برعکس ، اگر برای پزشکان منظور شده است ، باید حاوی زبانی باشد که خوانندگان شما را در خانه احساس کنند.

پایان عظیم به اندازه خود مقاله مهم است. بر خلاف مقاله ، که در پایان با جمع بندی تمام ایده هایی که در مورد آنها بحث کرده ایم ، نتیجه می گیریم ، مقالات روش دیگری را دنبال می کنند. پایان یک مقاله باید خارج از چارچوب باشد ، چیزی که خوانندگان را به فکر فرو می برد یا خواستار اقدام می شود. پایان دادن به یک سوال می تواند بهترین شرط بندی شما باشد ، درست است؟

۷ نکته برای نوشتن مقاله

در عصر اینترنت ، نویسندگان مقاله که می توانند در مدت زمان کوتاه محتوای خوبی تولید کنند ، به طور فزاینده ای مورد تقاضا قرار می گیرند. با این حال ، نوشتن مقاله یا وبلاگ نویسی در مهلت های محدود نباید به هزینه نوشتن خوب باشد. در اینجا یک راهنمای گام به گام و پر از نکات عالی برای کمک به شما در نوشتن یک مقاله خوب در زمان ثبت وجود دارد:

لیستی از ایده ها را مفید نگه دارید. شما هرگز نمی دانید که بلوک نویسنده چه زمانی ضربه خواهد زد. به همین دلیل مهم است که لیستی از ایده ها برای مقالات خبری بالقوه یا داستان های شخصی را که می توانند در مقاله ها گسترش یابند ، نگه دارید. هر زمان که ایده ای دارید ، آن را در یک دفترچه یادداشت یا سند Word در رایانه خود یادداشت کنید. به این ترتیب ، وقتی زمان شروع نوشتن است ، از قبل مکانی برای شروع خواهید داشت.

حواس پرتی ها را از بین ببرید. بسیاری از افراد ادعا می کنند که در هنگام انجام چند وظیفه بهتر کار می کنند. به ندرت این اتفاق می افتد ، به خصوص اگر هدف نوشتن یک مقاله کامل در مدت زمان کوتاه باشد. بهترین مقاله ها به توجه کامل و تقسیم نشده شما نیاز دارند. قبل از شروع به نوشتن اولین جمله خود ، تلویزیون را خاموش کرده و شبکه های اجتماعی را بی صدا کنید تا فقط بتوانید روی مقاله نویسی تمرکز کنید.

به طور کارآمد تحقیق کنید تحقیق برای هر مقاله مهم است ، اما همچنین آسان است که در دام صرف وقت بیش از حد برای تحقیق و زمان کافی برای نوشتن اولین پیش نویس خود بیفتید. اگر برای پشتیبانی از استدلال خود به دنبال حقایق یا آماری هستید ، سعی کنید تا حد ممکن در عبارات جستجوی خود مشخص باشید. اگر پشتیبانی مورد نظر خود را پیدا نمی کنید ، نتیجه ممکن است این باشد که شما باید پایان نامه یا موضوع خود را تنظیم کنید.

ساده باش میزان توجه یک خواننده به طور کلی کوتاه است ، بنابراین یکی از بهترین کارهایی که می توانید به عنوان نویسنده انجام دهید این است که مقاله خود را مستقیم و خلاصه نگه دارید. داشتن حداکثر هدف برای شمارش کلمات به شما کمک می کند تا نه تنها به شما کمک کند سریعتر نوشتن را تکمیل کنید ، بلکه منجر به مقاله ای ساده می شود که ضمن از بین بردن کرک ، به نکات اصلی می پردازد.

سعی کنید در گلوله بنویسید. نوشتن در گلوله به شما کمک می کند تا افکار خود را سازماندهی کرده و مقاله را سریعتر تکمیل کنید. همچنین ، از آنجا که الگوریتم های موتور جستجو تمایل دارند مقالات را با نقاط گلوله و زیرعنوان ها در اولویت قرار دهند.

پس از نوشتن ویرایش کنید. یکی از رایج ترین اشتباهاتی که نویسندگان مرتکب می شوند ، تلاش برای ویرایش هنگام نوشتن است. در برابر این اصرار مقاومت کنید. تلاش برای ویرایش در حین نوشتن می تواند سرعت شما را کم کند و این احتمال را می دهد که حتی از مقدمه عبور نکنید. نویسندگان خوب می دانند که نوشتن و ویرایش دو فرایند مجزا و جداگانه است. وقتی به پایان رسیدید ، می توانید برگردید و روی نوشتن خط اول کامل ، تیز کردن پاراگراف اول یا گره زدن چیزها با یک ضربه محرک هوشمند متمرکز شوید.

یک تایمر تنظیم کنید. یک راه عالی برای تبدیل شدن به یک نویسنده سریعتر و کارآمد ، تمرین نوشتن در یک تایمر است. برای ۳۰ دقیقه یک تایمر تعیین کنید و ببینید که چقدر می توانید کار خود را انجام دهید. شما متعجب خواهید شد که در مدت نیم ساعت نوشتن متمرکز و بدون وقفه چقدر می توانید تولید کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *