[two_third][tabs style=”h1″ ]
[tab title=”استخدام پژوهشگر رشته ریاضی” ]

استخدام پژوهشگر رشته ریاضی

ما  در موسسه مشاور برتر همواره فرصت‌های نوینی برای پژوهش ایجاد می‌کنیم و آماده‌ایم تا با شما به عنوان پژوهشگر پاره‌وقت و آزادکار (کار در منزل) همکاری داشته‌باشیم. پس از ثبت نام شما، آکادمی هر رشته رزومه ها رو بررسی و با شما تماس خواهند گرفت در صورت تایید رزومه با توجه حجم سفارش‌ها با شما همکاری  خواهیم داشت.

تمرکز پژوهشگر رشته ریاضی

شما  تنها موظف به انجام مشاوره حرفه‌ای خود خواهید بود و بقیه کارها به دست ما انجام می‌گیرد. بنابراین شما درگیر مواردی مانند بازاریابی، پرداخت صورت‌حساب و بدحسابی احتمالی مشتری، درگیرشدن با افراد با رفتارهای گوناگون و غیره نمی‌شوید و بر فعالیت حرفه‌ای خود تمرکز می‌کنید.

پرداخت منظم، شفاف و بالا

پرداخت  بالاتر از متوسط دستمزد پرداختی به پژوهشگران در کشور است. همچنین، مبالغ متنوعی به عنوان تشویقی به پرداخت معمول پزوهشگران افزوده می‌شود. پرداخت منظم به صورت هفتگی و مرحله به مرحله صورت می‌گیرد. ما از سال ۱۳۹۴ تاکنون تاخیری در پرداخت نداشته‌ایم.

کنترل کیفی و آموزش در حین کار

استخدام پژوهشگر رشته ریاضی شروع کار است و رویکرد ما پیشرفت و افزایش سطح علمی شما است. با معرفی منابع آموزشی و کنترل کیفی سفارش‌ها و همراهی شما، به تدریج سطح علمی و درآمدی شما افزایش خواهد یافت.

پژوهشگر رشته ریاضی گرامی برای همکاری با موسسه فرم زیر را پر نمایید.

با تشکر

چاپ مقاله ISI

[/tab]
[tab title=”زمان تسویه” ]

از زمان تحویل پروژه دانشجو ۱۵ رور زمان دارد بازخورد لازم را به موسسه اعلام نماید و تسویه در روز ۱۵ ام صورت می گیرد.

[/tab]
[tab title=”کارهای شما” ]

پژوهشگران باید در زمینه پایان نامه، رساله دکتری و مقاله به دانشجویان رشته تحصیلی خود مشاوره بدهند.

[/tab]

[/tab]
[/tabs][/two_third]

[one_third_last]

توضیحات

برنامه کاری منعطف پزوهشگر

اگر از جمله افرادی هستید که شب‌ها بهتر کار می‌کنند یا ترجیح می‌دهید در کنار خانواده درآمد خوبی داشته باشید، یا دانشجو هستید و می‌خواهید از زمان‌های خالی بین کلاس‌های خود بهره ببرید، ما بهترین گزینه برای شما هستیم. تنها چیزی که ما از شما می‌خواهیم کیفیت و تحویل به موقع پروژه‌ها است.

موسسه مشاور برتر در راستای تکمیل واحد پژوهشی خود از اساتید برتر آموزشی واجد شرایط زیر در سراسر کشور به صورت پاره وقت، پروژه ای و دورکاری دعوت به همکاری می نماید.

رشته تحصیلی:

رشته ریاضی

مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری

[divide icon=”square” icon_position=”left”]

با ما در تماس باشید:

[list icon=”momizat-icon-user3″ icon_color=”#2395e0″ margin_bottom=”0″ ]تماس فوری: ۰۹۹۰۷۲۹۷۸۶۶-۰۹۳۷۱۰۲۵۴۲۲[/list][list icon=”steady-icon-clock” icon_color=”#e74c3c” margin_bottom=”0″ ]زمان بررسی سفارس: بین ۱۰-۱۲ ساعت

[/list][list icon=”momizat-icon-globe” icon_color=”#ffa507″ margin_bottom=”0″ ]وب سایت: https://thesisphd.ir/[/list]

[divide]

چرا مشاور برتر را انتخاب کنم؟

[list list_items=”تضمین عدم کپی برداری,محقق های برتر رشته تحصیلی شما,مشاوره در انتخاب موضوع, آموزش گام به گام,پشتیبانی ۲۴ ساغته, تضمین تا پایان تایید” icon=”momizat-icon-checkmark-circle” icon_color=”#78c13c” icon_size=”14″][/list]

[/one_third_last]