[two_third][tabs style=”h1″ ]
[tab title=”سفارش رساله دکتری” ]

دانشجویان گرامی برای ثبت سفارش رساله دکتری فرم زیر را پر نمایید.

با تشکر

ثبت سفارش

[/tab]
[tab title=”زمان پیگیری سفارشرساله دکتری” ]

از زمان ثبت سفارش رساله دکتری شما تا تماس از طریق موسسه بین ۱۰-۱۲ ساعت می باشد.

[/tab]
[tab title=”مشاوران شما” ]

مشاوران شما در زمینه انجام رساله دکتری فارغ التحصیلان مقطع تحصیلی رشته تحصیلی شماست.

[/tab]

[tab title=”نحوه پرداخت” ]

نحوه پرداخت شما به صورت مرحله ای می باشد و رساله دکتری شما در چند مرحله انجام می شود و با توجه به مراحل پرداختی شما لجاظ می شود.

[/tab]
[/tabs][/two_third]

[one_third_last]

توضیحات

سفارش انجام رساله دکتری

رساله دکتری سندی است که دانشجویان برای دستیابی به برخی از صلاحیت های حرفه ای به عنوان ضروریات ارائه می شوند. برای دستیابی به صلاحیت بسیار حیاتی هستند و باید بسیار جدی گرفته شوند. حیف خواهد بود اگر بعد از این همه سخت کوشی، دانشجو با یک رساله دکتری ضعیف کار را سخت انجام دهد. اگر دانشجو راهی آژانس نوشتن دانشگاهی شود، برای سفارش رساله دکتری، ابتدا باید گزینه های خود را با دقت ارزیابی کند:

انتخاب شرکت

قبل از انتخاب آنها باید به خاطر داشته باشند که تعداد زیادی آژانس آنلاین نوشتن وجود دارد و بسیاری از خدمات نوشتن دانشگاهی صرفاً برای پرداخت سریع مناسب نیستند. دانشجو باید قبل از تعیین خدمات نوشتن برای استفاده، به طور گسترده مشاوره کند.

قیمت گذاری

بررسی های اخیر نشان می دهد که این خدمات زنجیره ای قیمت هایی را می طلبند که از عهده دانشجویان عادی خارج است. قیمت گذاری یک مفهوم اساسی در فرآیند سفارش بسیاری از آنها خدمات جعلی دارند. همه به اندازه دانشجو به کیفیت کار اهمیت نمی دهند. از آژانس تحریریه دانشگاهی است. باید مراقب بود که به خدمتی که باعث کار نامرغوب و شرایط نامناسب کار شود ، زیاد پرداخت نکنید. از طرف دیگر ارزان گران است. باید مراقب باشید که خیلی کم بهای خود را نپردازید و پول خود را پس انداز کنید اما همچنان خدمات ضعیفی دریافت کنید. دانشجو باید تعادل درستی بین خدماتی که توانایی پرداخت آن را دارند و کیفیت مورد نظر خود برقرار کند.

دستورالعمل ها

دانشجو هنگام سفارش رساله دکتری خود از آژانس تحریریه ، باید دستورالعمل های روشن و مختصری را به آژانس تحریریه ارائه دهد. روش پیشنهادی حفظ ارتباط مداوم با آژانس نوشتن و نویسنده است. دانشجوز باید به روزرسانی منظم را درخواست کند و برای هر گونه توضیح در دسترس باشد.

[divide icon=”square” icon_position=”left”]

با ما در تماس باشید:

[list icon=”momizat-icon-user3″ icon_color=”#2395e0″ margin_bottom=”0″ ]تماس فوری: ۰۹۹۰۷۲۹۷۸۶۶-۰۹۳۷۱۰۲۵۴۲۲[/list][list icon=”steady-icon-clock” icon_color=”#e74c3c” margin_bottom=”0″ ]زمان بررسی سفارس: بین ۱۰-۱۲ ساعت

[/list][list icon=”momizat-icon-globe” icon_color=”#ffa507″ margin_bottom=”0″ ]وب سایت: https://thesisphd.ir/[/list]

[divide]

چرا مشاور برتر را انتخاب کنم؟

[list list_items=”تضمین عدم کپی برداری,محقق های برتر رشته تحصیلی شما,مشاوره در انتخاب موضوع, آموزش گام به گام,پشتیبانی ۲۴ ساغته, تضمین تا پایان تایید” icon=”momizat-icon-checkmark-circle” icon_color=”#78c13c” icon_size=”14″][/list]

[/one_third_last]